2013 m. spalio 20 d., sekmadienis

47 (77) Gražina Karaliūnė "Emos jūra"

Įvertinimas: 3/5  
Mano nuomonė: ši dalis, kaip ir pirmoji skaitosi labai lengvai ir greitai. Pakankamai įdomi, tačiau šiek tiek lėkštoka. Kai kur per daug banalios ar net kiek kvailokos fantastikos. Patiko, kad veikėjų charakteriai jau nebe tokie nuspėjami, bet kai kur vis tiek per daug geri ar per daug blogi. O kaip žinom, žmonės gi būna įvairūs. Net ir tas pats žmogus gali būti ir geras ir blogas. To čia pasigedau. Kai kuriose vietose man buvo per saldu, kadangi nemėgstu meilės romanų, tai žymiai įdomiau skaityt apie platesnio "profilio" veikėjus :) Nors šiaip istorija nebloga. Manau teks imti į rankas ir trečiąją dalį. Įdomu, kuo visgi visa ši istorija baigsis. Negi bus "gyveno ilgai ir laimingai..." :) Pamatysim...
Oficialiai: “ Mane apgaubė tas keistai saldus kvapas, pasėjęs širdyje ilgesį prabėgusių tūkstantmečių, kuriuos nupustė laiko smiltys ir nunešė Nilo vandenys, daugelį metų saugojantys savo gelmėse amžinybės paslaptis. Galėjau tik įsivaizduoti, kiek ta upė matė, ką ji dabar mato ir kiek joje užkoduota ateinančioms kartoms. Viskas praeina, keičiasi pasauliai, išnyksta ir atsiranda nauji žemynai, bet ši upė vis teka, dar daugiau informacijos sukaupdama savyje. Nupurtė šiurpas, supratau, kad niekada nepabėgsiu nuo vandenų pasaulio, nes esu amžinai sujungta su juo, − esu vaikas naujos žmonijos, noriu to, ar ne. 
Ema ištekėjo už Jorgio ir laukiasi jo vaiko. Tačiau jam paslaptingai dingus, Ema rūpinasi jo brolis Robertas. Sapnuose ji teberegi Jorgį, ir nujaučia, kad jam kažkas atsitiko. Tačiau merginos jausmai neišblėso ir Robertui, o tai ją drasko iš vidaus. Kai jiems vėl tenka keliauti į paslaptingąjį Egiptą, kuriame mergina paskutinį kartą matė savo vyrą, intriga tik paaštrėja. Tačiau ten jų laukia kur kas didesni pavojai nei saulė ir karštis. Dar negimusiam Emos vaikui gresia baisus likimas, jei jie nesugebės ištrūkti. Bręsta nuojauta, kad jos misija šiame pasaulyje kur kas didesnė, nei ji pati galėjo įsivaizduoti. Tik tai įtaria jau ne ji viena..."
Puslapių skaičius: 432 psl.
Išleido:  Obuolys , 2011
Knyga: iš bibliotekos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą