2012 m. rugsėjo 25 d., antradienis

6 (6) Wm. Paul Young „Trobelė“

Įvertinimas: 3/5
Mano nuomonė:
pagaliau perskaičiau ir šią knygą. Prieš paimdama ją į rankas buvau girdėjau nemažai atsiliepimų ir beveik visi jie buvo labai teigiami. Iš tikrųjų tikėjausi visiškai ne tokios knygos. Negaliu pasakyti, kad ji man patiko. Gal tiesiog ta tematika: Dievas, tikėjimas, mirtis, angelai ir t.t. visgi ne man. Tačiau minčių perteikta tikrai įdomių ir vertų perskaityti. Pats siužetas man kaip detektyvų mėgėjai pasirodė šiek tiek nuobodokas. Pradžia lyg turėjo priminti detektyvą, tačiau kuo toliau, tuo labiau "nuėjo į lankas". Na bet gal šitos knygos ir buvo tikslas ne siužeto aštrumas, o tiesiog psichologinė pusė. Tada tai atleidžiama. Be to knyga visgi sugebėjo sugraudinti šiek tiek pabaigoje, bet įtampa nebuvo ilgai išlaikyta.
Taigi, rekomenduoti šitos knygos ne visiems galėčiau, tačiau negalima jau taip nuvertinti šios knygos. Tiesiog ne mano stilius ir tematika.
Oficialiai: Stulbinamas populiarumas!
 Parduota daugiau nei 10 milijonų knygos egzempliorių!
Knyga, keičianti žmones ir gydanti sielą.
Per šeimos atostogas pagrobiama jauniausia Makenzio Aleno Filipso duktė Misė. Apleistoje trobelėje Oregono laukinių miškų glūdumoje aptikti įkalčiai rodo, kad mergaitę galėjo žiauriai nužudyti. Praėjus ketveriems metams, slegiamas Didžiojo Liūdesio Makenzis gauna keistą laišką neva nuo Dievo, kuris kviečia jį savaitgaliui atvažiuoti į tą trobelę.
Nepaisydamas proto balso, vieną žiemos popietę Makenzis atvyksta į trobelę, kuri jam primena išgyventą košmarą. Tačiau tai, ką ten randa, visiems laikams pakeičia jo gyvenimą.
Pasaulyje, kuriame religija praranda savo svarbą, knyga ieško atsakymo į amžiną klausimą: kur žiūri Dievas, kai išgyvename skausmą? Makenzio surasti atsakymai priblokš ir galbūt pakeis Jus taip, kaip pakeitė jį.
Aš tikrai maniau, kad „Trobelė" - tiesiog dar viena knyga. Žmonės, patikėkite, - visai ne! Kai prasideda kokie nors madingi judėjimai, nekreipiu į juos dėmesio. Tačiau kalbant apie „Trobelę" aš ne tik įšokau į jos traukinį, bet dar ir paprašiau mašinisto, kad sustotų ir paimtų visus mano draugus. Neprisimenu, kada mano gyvenime knyga, juo labiau grožinė, turėjo tokį gydantį poveikį.
Puslapių skaičius: 296 psl.
Išleido: Alma littera, 2010 m.
Knyga: nuosava.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą