2014 m. spalio 3 d., penktadienis

13 (97) E. L. James "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" (2 dalis)

Įvertinimas: 4/5  
Mano nuomonė: Šioje dalyje daugiau veiksmo, mažiau visų tų saldybių :) Išaiškėja priežastys, kodėl Kristianas būtent toks, kodėl jis taip elgiasi ir pan. Stengiamasi įpinti daugiau psichologijos, bet ne visada pavyksta. Perskaičiau lengviau nei pirmą dalį, bet visgi per daug tų smulkių aprašymų, kaip jie ten ką darė. Mėgstu knygas, kuriose daugiau veiksmo :)
Oficialiai: Romantiškas, išlaisvinantis ir visiškai pavergiantis romanas, kuris jus apsės, užvaldys ir kurį prisiminsite amžinai.
Antrojoje trilogijos dalyje, išsigandusi tamsių besikankinančio jauno verslininko Kristiano Grėjaus paslapčių ir nutraukusi su juo santykius, Ana Stil dirba vienoje Amerikos leidykloje. Tačiau apsėdusi aistra Grėjui niekur nedingo, tad, kai Kristianas pateikia naują pasiūlymą, Ana neatsispiria.
Netrukus apie bauginančią Grėjaus praeitį ji sužino daugiau, nei tikėjosi sužinosianti. O kol jis grumiasi su vidiniais demonais, Anai tenka priimti svarbiausią sprendimą gyvenime.
Ir apsispręsti privalo ji pati.
Ryški, jaudinanti ir skandalinga trilogija „Penkiasdešimt atspalvių“ pateko tarp labiausiai apkalbamų knygų serijų. Jos nupirkta tiek, kad net galima sakyti, jog ši knyga turima kiekvienuose namuose. Autorė, pasirinkusi E L James slapyvardį, akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Paraiškas kurti filmą pagal šią trilogiją pateikė garsiausios pasaulio kino studijos.
"
Puslapių skaičius: 536 psl.
Išleido: Alma Littera, 2013
Knyga: iš bibliotekos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą