2014 m. vasario 12 d., trečiadienis

5 (89) Diana Gabaldon "Svetimšalė: Meilės labirinte" (3 dalis)

Įvertinimas: 4/5  
Mano nuomonė: Na štai, perskaičiau ir trečiąją dalį. Tikrai nepasakyčiau, kad buvo įdomiausia... Knyga labai skirtinga. tarpais norėjosi mesti ir galvojau, ką aš veikiu su šia nuobodybe, bet tarpais norėjosi versti puslapis po puslapio, kad būtų aišku, kas ten bus toliau. Šiaip graži meilės istorija su visokiais prieskoniais :) Kas nepatiko - per daug istorinių pavadinimų ir vardų, dėl kurių pradedi nieko nebesusigaudyt, kas kieno pusėje, kas tie jakobitai, Karolis Stiuartas ir kt. Čia turbūt reiktų gerai būt pasikausčius Anglijos, Škotijos ir viso Europos istorijoje, kad galėtum viską suprasti.... Bet turbūt skaitysiu ir kitą dalį. Kažkaip keista, kad knyga nors ir ne itin patinka, bet nustot skaityt nesinori. Neįprastas reiškinys... :) 
Oficialiai: “Diana Gabaldon knygoje „Svetimšalė. Meilės labirinte“ vėl sutinkame mums pažįstamus herojus – įsimylėjėlius Klerę Randal ir Džeimį Freizerį.
Romane „Svetimšalė. Lemtingas susitikimas“ prasidėjusi Klerės ir Džeimio meilės istorija tęsiasi...
1968-aisiais Klerė Randal kartu su dvidešimtmete dukterimi Briana atvyksta į Invernesą Škotijoje. Prieš dvidešimt dvejus metus Klerė čia jau viešėjo – su vyru Frenku šiame krašte leido antrąjį medaus mėnesį. Tąkart Druidų akmenų rate žengusi pro suskilusį akmenį, ji pateko į XVIII amžių, kur sutiko Džeimį Freizerį ir jį pamilo. Su žavingu vyriškiu praleidusi kelerius aistros ir nuotykių kupinus metus, Klerė vėl grįžo į XX amžių, pas pirmąjį vyrą Frenką.
Dabar Frenkas jau miręs, o Klerei be galo rūpi sužinoti, kas nutiko jos antrajai gyvenimo meilei. Moteris taip pat svarsto, kaip atskleisti dukrai ilgai slėptą tiesą apie tikrąjį jos tėvą.
Tikėdamasi rasti atsakymus į jai rūpimus klausimus Klerė mintimis sugrįžta į praeitį, į intrigų kupiną Paryžiaus dvarą, kuriame teko kovoti už mylimo vyro ir dukrytės gyvybes...
Diana Gabaldon romanas „Svetimšalė. Meilės labirinte“, kaip ir ankstesnės šios serijos knygos, kupinas išbandymų, aistros ir nuotykių, kurie šįkart laukia ir Klerės dukters Brianos.
Knygoje yra visko, ko reikia: dvasingumo ir erotikos, garbės ir išdavystės, aistros ir vilties, istorijos ir kelionių, ir MEILĖS – nepaisančios nei erdvės, nei laiko. Puikesnio romano nesu skaičiusi.
VOKIETIJA
Klerė Randal – nepaprasto likimo moteris... tiksliau, net kelių likimų. Netikėta laiko keliauninkė blaškosi tarp vyro, likusio dabartyje, ir mylimojo, sutikto praeityje... Pasiruoškite kvapą gniaužiančiai ir jausmingai kelionei, iš kurios nesinorės grįžti į tikrovę...
RUSIJA
Džeimis Freizeris – ir dabarties, ir praeities vyro idealas: ryžtingas, aistringas, vyriškai stiprus, šmaikštus ir... truputėlį nekaltas... Jis užvaldys jūsų mintis, fantazijas ir sapnus... Diana Gabaldon sukūrė Džeimį tokį, kokio glėbyje norėtų atsidurti bet kuri moteris...
NAUJOJI ZELANDIJA
Pati nuostabiausia knyga... nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Lengvas, grakštus, elegantiškas stilius. Ši istorija išmokė mane svajoti ir privertė patikėti tobula meile, aistra ir stebuklais...
ITALIJA
"
Puslapių skaičius: 246 psl.
Išleido: Alma littera, 2011
Knyga: iš bibliotekos. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą