2013 m. gruodžio 23 d., pirmadienis

53 (83) Robert Ludlum "Prometėjo apgaulė"

Įvertinimas: 5/5  
Mano nuomonė: ši knyga iš tokių, kuriose rašoma apie įvairias sąmokslo teorijas . Veiksmo tikrai per akis, situacija keičiasi priešingai kas keliolika puslapių. Viskas, kas iš pradžių atrodė aišku ir suprantama, skaitant knygą persiverčia aukštyn kojom ir visiškai išmuša iš vėžių visą įsivaizdavimą ir supratimą apie teigiamus ir neigiamus veikėjus. Koks viso to tikslas? Kas kaltas? Kas draugai, kas priešai? Jeigu jums patiko D. Brown ar S. Brown knygos, tai jums tikrai patiks ir ši. Ji neleidžia atsitraukti ir vis norisi versti puslapį po puslapio, kad sužinotum, o kaip ten toliau bus? Kas čia visgi valdo situaciją? Visa šitai sužinosite perskaitę šią įtemptą ir kupiną veiksmo, net trupučio meilės, knygą :)
Oficialiai:
Jeigu viskas, ką žinojai, pasirodo netiesa? Jeigu gauni įrodymų, kad tai, ką darei su gera intencija, baigėsi visiškai atvirkščiai, nei tikėjaisi? Jei sužinai, kad mylima žmona, su kuria pragyvenai penkiolika metų ir kuri paliko tave dėl tavo darbo, tekėjo ne iš meilės, o kad galėtų sekti? Kad vykdė užduotį, paskirtą darbdavio?

Tokie klausimai neduoda ramybės Nikui Braisonui, daug metų dirbusiam itin įslaptintu Direktorato, slaptos Amerikos žvalgybos grupės, operatyvininku. Kai žlunga viena kruopščiai rengta misija, Direktoratas „išleidžia“ agentą į pensiją, parūpinęs naują tapatybę. Po penkerių ramaus dėstytojavimo metų Braisonas staiga sužino, jog Direktoratas yra visai ne tai, kuo prisistatinėjo, o jis pats tapo sudėtingo plano prieš savo šalį įrankiu. Tapo aišku, kad paslaptingoji organizacija rengia pavojingą perversmą, tik niekas nežino, kaip, kur ir kada. CŽV pasitelkia Braisoną tai išsiaiškinti. Nikas lieka vienas kreivų veidrodžių karalystėje be patikimų kontaktų, orientyrų ir kupinas abejonių, ar instinktai ir įgūdžiai tebėra tokie pat aštrūs, kaip kadaise.
Puslapių skaičius: 640 psl.
Išleido:  Obuolys, 2011
Knyga: nuosava

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą