2013 m. rugsėjo 7 d., šeštadienis

44 (74) Aimee Agresti "Nušvitusioji"

Įvertinimas: 4/5  
Mano nuomonė: Šią knygą laimėjau Obuolio leidyklos organizuotame facebook konkurse. Knyga nebloga, bet esu skaičiusi ir geresnių. Pirma knygos pusė atrodo tieisog kaip paprastas romanas beveik be jokios fantastikos, o antroje dalyje jau atsiranda ir angelai, ir velniai ir daugybė kitų mistinių dalykų. Knygoje trūko daugiau veiksmo, intrigos, nes nemažai buvo galima nuspėti iš anksto, o tai neprideda knygai įdomumo... Šiaip jaunimui gal ir nebloga knyga, bet vyresniems ji šiek tiek nuobodoka ir banaloka. Abejoju, ar skaitysiu kitas jos dalis, nes kaip ir dauguma iš dabartinių knygų, ši irgi yra trilogijos dalis.
Oficialiai: "Kas gyvena viešbučiuose? Tik roko žvaigždės, įžymybės ar tos sumautos „žvaigždutės“, nusprendusios atsiskirti nuo tėvų...
..ir Heiven Tera, „pilka pelytė“ iš priemiesčio mokyklos. Heiven jaučiasi tarsi laimėjusi loteriją, kai sužino, kad su dar dviem geriausiais moksleiviais, bičiuliu Dante ir moksliuku Lensu, yra atrinkta atlikti praktiką prestižiniame Leksingtono viešbutyje Čikagoje. Keista tik, kad ši penkerių griovyje rasta ir savo praeities nežinanti našlaitė negali prisiminti, jog būtų siuntusi prašymą ar pildžiusi kokią anketą... Valdomas stulbinamos gražuolės Aurelijos Braun ir kvapą gniaužiančio vadybininko Lušeno Grouvo, Leksingtonas yra „karščiausia“ Čikagos vietelė, kurioje merginai netrukus tampa karšta kaip pragare jau vien todėl, kad įsimyli Lušeną. Heiven supranta, jog meilė gali būti pavojingesnė už blogį, o grožis dažnai slepia juodas paslaptis.
Puslapių skaičius: 512 psl.
Išleido: Obuolys, 2012
Knyga: nuosava.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą